krem do twarzy
fot.Pixabay.com

Piękno wymaga poświęceń- a tak przynajmniej mówi stare, polskie powiedzenie. Pewne jest jednak, że aby skóra twarzy wyglądała nieskazitelnie, potrzeba choć odrobiny wysiłku i doskonałych kosmetyków. Kosmetykiem, który od kilku już lata budzi niemałe kontrowersje jest krem ze śluzem ślimaka. Jak działa ten specyfik i czy warto go stosować?

Regeneracyjne i lecznicze zalety kosmetyków ze śluzem ślimaka

 

krem do twarzy
fot.Pixabay.com

Śluz ślimaka, prawdziwy cud natury, rewolucjonizuje świat kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Jego naturalne składniki mają wyjątkowe właściwości regenerujące i naprawcze dla ludzkich komórek skóry, a jego naturalne substancje pozwalają wyleczyć i naprawić wiele niedoskonałości naskórka dzięki intensyfikacji procesu regeneracji komórek skóry człowieka.

Jak działa śluz ślimaka?

Składniki śluzu ślimaka uzupełniają warstwy naskórka, a tym samym pomagają opóźnić i zmniejszyć skutki przyszłego starzenia się skóry.
Śluz jest oczywiście przede wszystkim korzystny dla samego ślimaka, ponieważ w przypadku kontuzji pozwala mu na samoregenerację, a tym samym powoduje proces samoleczenia.
Wydzielany śluz pozwala również ślimakowi poruszać się w pionie lub do góry nogami, poruszać się po cierniach ostu bez zadrapania, a nawet omijać przedmioty o ostrych krawędziach.

Najbardziej skoncentrowany śluz w regenerujących i antybiotykowych składnikach aktywnych pochodzi ze ślimaków zwanych Helix Aspersa muller, które są najkorzystniejsze i najskuteczniejsze w leczeniu wielu problemów skórnych w naturalny sposób.
Najbardziej skuteczne kremy i żele dla ludzkiej skóry zawierają wysoki poziom przefiltrowanego płynu, w postaci czystej i naturalnej substancji czynnej śluzu ślimaka.

Korzyści dla skóry płynące ze stosowania naturalnego śluzu ślimaka

Śluz ślimaka w płynnej, czystej i naturalnej postaci jest prawdziwym skarbem natury o wielu zaletach, jest filtrowany i stosowany w kosmetykach do pielęgnacji skóry, które mają właściwości ultra regenerujące, naprawcze i lecznicze oraz posiadają niezwykle korzystne właściwości dla ludzkich komórek skóry.

 

krem do twarzy
fot.Pixabay.com

Kosmetyki na bazie śluzu ślimaka, czystego i naturalnego płynu, leczą, naprawiają i regenerują zarówno niedoskonałości i problemy skórne na twarzy i ciele, takie jak trądzik młodzieńczy, trądzik dorosły, blizny na różnych częściach twarzy i ciała (blizny potrądzikowe, rany, oparzenia, nawet przy ciężkich oparzeniach, blizny pooperacyjne), zmarszczki, cienie pod oczami, drobne linie, nowe i stare rozstępy, zapobiegają rozstępom, oparzeniom i oparzeniom słonecznym, zaburzeniom pigmentacji, które pojawiają się wraz z wiekiem, plamom skórnym spowodowanym starzeniem się lub ekspozycją na słońce, jak również wykazują pozytywne działanie przy leczeniu łuszczycy, trądziku różowatego, pokrzywce i opryszczce.

Gdy stosujemy drogocenny śluz ślimaka, tkanki łączne są oczyszczane z toksyn i utleniania, chroniąc je przed zbyt szybkim przyszłym starzeniem, które jest spowolnione przez jego aktywne naturalne składniki. W ten sposób aktywny składnik śluzu ślimaka poprawia ogólną strukturę naskórka, nadając mu większą elastyczność, napięcie i jędrność, a także promienną cerę oraz miękką i jędrną skórę.

Czy krem ze śluzem ślimaka może stosować każdy?

Ponieważ śluz ślimaka jest składnikiem stworzonym przez naturę, ta aktywna substancja będzie miała działanie regenerujące na komórki naskórka, zmniejszając lub eliminując problemy i niedoskonałości skóry, niezależnie od rodzaju skóry, w jakimkolwiek jest stanie, kolor skóry, bez względu na płeć i bez względu na wiek człowieka.
Dobry krem, żel, czy serum ze śluzem ślimaka to środek regenerujący, który można stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Dlatego polecany jest na noc ze krem ze śluzem ślimaka, kwasem hialuronowym, retinolem i witaminą E, z dodatkiem awokado, pestkami winogron, olejami arganowymi, jojoba i roślinnymi z oliwek.

Można też stosować intensywny i rozświetlający krem ze śluzem ślimaka na dzień, który zawiera naturalny śluz ślimaka, peptyd heksa najnowszej generacji, kolagen morski, witaminę C i E oraz olejki roślinne arganowe, jojoba, awokado, pestki winogron i oliwkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here